HAVUZ TEMİZLİĞİ

Havuz temizliği en önemli konulardandır çünkü havuzlarda insanlar etkileşim içindedir bu yüzdende enfeksiyon bulaşma ihtimali en çok olan ortamdır. Havuz temizliğinde kullanılacak temizlik malzemesi çok önemlidir. Bu yüzden işinin ehli temizlik firmaları ile çalışmalısınız. Ankara havuz temizliği sonrasında havuzun içerisinde herhangi bir temizleyici malzeme kalmamalıdır. Havuz temizliği konusunda uzman ve deneyimli ekibimizle hizmet vermekteyiz. Havuz temizliğimizden sonra havuzunun zeminin de ve kenarlarında leke göremezsiniz.

Ankara Havuz Temizleme

Ankara Havuz Temizliği konusunda sizlere her zaman kir ve mikroplardan arındırılmış temiz bir ortam sunmaktayız. Temizlik şirketleri ve diğer tüm sektörlerde asıl en önemli olan şey karşılıklı güven duygusudur. Yaptığımız temizlik hizmetleri ile müşterilerinin her geçen güvenini dahada kazanmakta ve referanslarını artırmaktadır.

giriş kısmında da bahsettiğimiz gibi özellikle yaz aylarında havuzların bakımı çok önemlidir. Ayrıca soğuk ve uzun kış ayların sonucunda havuz diplerinde tortular ve lekeler meydana gelmektedir. temizlikten önce basınçlı su ile tüm gözenekleri açmaktayız. Çünkü havuzları herkes sizin kadar temiz kullanmıyor ya da hijyen konusunda dikkat etmiyor. İşte tam bu noktada devreye biz giriyoruz. Havuzlarını dezenfekte ederek temizliyoruz ve enfeksiyonlardan arındırmış oluyoruz.

0 (537) 409 03 03

Hemen Bize Ulaşarak Fiyat Teklifi Alın !

WHATSAPP