Cam Silme

Dış cephe cam temizliği söz konusu olduğunda, insanların aklına gelen ilk şey, can güvenliğinin riske atılmasıdır. Ancak her ne kadar durum bu şekilde de olsa, hava şartları, yağan yağmur, kar, çevrede biriken toz ve duman ve kuşlar v.b. gibi etkenler dolayısı ile sık sık bu uygulamaya gerek duyulur. Aksi halde görüntü hem içeriden, hem de dışarıdan çok kötü olacaktır.

Evler için yaptırılacak olan dış cephe cam temizliği genellikle düzenli olarak ev temizliği için çağırılan temizlikçiler tarafından yapılır. Ancak binanın yüksekliği ve temizlenecek olan camların genişliği göz önünde bulundurulduğunda, uygulamayı gerçekleştiren kişinin can güvenliği riske atılıyor demektir. Hele bir de sigortalı çalışan değilse, durum ev sahibi tarafından da çok önemli bir tehlike arz eder. Örnek olarak iş yeri temizliği için gelen bir personelin bu temizliği yapması oldukça tehlikelidir.

Temizlik şirketleri, bu uygulamaları yapmakta ve bünyelerinde bunun için özel eğitim almış elemanlar çalıştırmaktadırlar. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, anlaşılacak olan şirketin profesyonel ve güvenilir olması ve elemanlarına gerçekten bu uygulamanın eğitimini vermiş bulunmasıdır. Bu konuda temizlik şirketleri ile teker teker görüşülerek gerekli bilgilerin alınması sağlanabilir.

Dış cephe cam temizliği, gelecek olan temizlik ekibinde bulunan kişi sayısına ve temizliği yapılacak olan binanın yükseklik ve m2 değerlerine göre değişen sürelerde tamamlanmaktadır. Bu işlem bazen bir gün; bazen ise daha kısa zaman içerisinde tamamlanabilir. Temizleme işlemi, bu iş için özel olarak bulunan silecek, bez ve deterjanların kullanımı ile gerçekleştirilir.

0 (537) 409 03 03

Hemen Bize Ulaşarak Fiyat Teklifi Alın !

WHATSAPP