AVM VE İŞYERİ TEMİZLİĞİ

Topluma açık alanların temizliği çok önemlidir. Ankara AVM Temizliği konusunda güvenebileceğiniz, %100 hijyen ve müşteri memnuniyetini prensibi benimsemiş Cleaning Space seçmelisiniz.AVM’ler kışın insanların soğuklardan korunmak için yazın ise bunaltıcı yaz sıcakları ve nemden korunmak için tercih ettiği alanlar arasında bir numaradır. Özellikle Başkentimizde deniz olmadığını da göz önünde bulundurursak aileler genellikle AVM’lere akın etmektedir ve orada vakit geçirmektedir. Bu kadar yoğun ziyaretçilerin olduğu alanlarında temizliği çok önemlidir.

Ankara AVM Temizliği

Ankara AVM Temizliği en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Çünkü günlük yaşantımız bir çoğumuz zamanlarımızı AVM’lerde harcıyoruz. AVM’lerin temiz, ferah ve hijyenik olması oraya ziyaretçi akışını sağlar ayrıca alışveriş imkanıda sağlar. Bu yüzden AVM Temizliği çok önemlidir. Kapalı alanlar olduğu için mikropların bulaşması daha kolaydır. Hijyenik olan AVM’lerde ise hastalık bulaşma ihtimali daha düşüktür. AVM Temizliği konusunda uzman ekibimizle birlikte, ziyaretçilerin ve çalışan personelin sağlığını düşünerek temizliğe dahada önem göstermekteyiz. Ankara AVM Temizlik Firmaları arasında saygın yerini koruyan firmamız. Sizlerin isteği doğrultusunda 7/24 saat temizlik hizmeti vermektedir.

İşyeri Temizliği

Ofis Temizliği; hizmetimizde önemli yer tutmaktadır. Bütün işletmeler sabah iş başı yaptığında çalıştığı ortamın görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını arzular. Bununda bize göre en önemli nedeni evimizden çok işyerimizde vaktimizin geçmesidir. İş yeri temizliği rutin yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından ofis çalışanlarının motivasyonu artar.

Temizlik Şirketi olarak, Cam temizleyici için amonyak kullanırız.Temizlik Şirketleri, Halı Yıkama için Halı şampuanı kullanılırız. Temizlik Firması, Koltuk yıkama, avize temizleyici, oda parfümü, el sabunu, tuvalet kağıdı, galoş, toz bezi, schotbride, çöp torbası, kavil, gümüş temizleyici, plastik yüzey kir sökücü, leke sökücü kullanılırız. Genel temizlik ilk camlardan ve balkondan başlar camların pimapenleri cif ve süngerle temizlenir, oluk araları vakumlanır, Camda ve çerçevede bulunan boya ve harç artıkları cam jiletleriyle temizlenir camlarda permatik ve tel kullanılmaz böyle bir uygulama camlarınızın çizilmesine sebep olacaktır. cam sonrası duvarlar kapılar ve en son yer zemin temizlenir. Camlar için çek sil kullanılır. Cam temizliğinde kaba tozlar alındıktan sonra isportolu su kullanarak parlatma işlemi yapılır. Bu amaçla piyasada hazır olarak satılan temizleme maddeleri de kullanılabilir.

0 (537) 409 03 03

Hemen Bize Ulaşarak Fiyat Teklifi Alın !

WHATSAPP