APARTMAN TEMİZLİĞİ

Temizlik sırasında kullanılan tel, sünger, bez gibi malzemeler müşterinin yanında paketinden çıkarılır ve iş bitiminde çöpe atılır. Mutfakta kullanılan kovalar ve malzemeler ile banyo, tuvalet gibi kısımlarda kullanılan kovalar ve malzemeler farklıdır. Evinde buharlı temizlik isteyen müşterimize bir çalışan daha fazla gönderip, evin bütün kısımlarının buharlı temizliği yaptırılır. Müşterilerimizin istediği bütün temizlik hizmeti alanlarında, kendilerine en iyi hizmeti vereceğimiz taahhüt ediyoruz.

Ankara Apartman Temizliği

Apartman Temizliğinde;

Daire kapılarının dıştan silinmesi,

Posta kutularının tozlarının alınması,

Merdiven korkuluklarının ayrıntılı silinmesi,

Camların silinmesi,

Paspas temizliği,

Örümcek ağlarının alınması,


Apartman Temizliği Yönetmeliğinin Kuralları

Apartman temizliği uygulamasında, en çok kullanılan alanlar olan merdivenlere özel ilgi gösterilmelidir. Kenarlarda bulunan trabzanlar, camlar, kapılar, asansörlerin içi… özenle temizlenmelidir. Bunun için öncelikle süpürme işlemi gerçekleştirilip, sonrasında ilaçlama ve ardından da ıslak paspasla silme işlemleri uygulanmalıdır.

Apartman temizliği uygulamasında kullanılan deterjanların kaliteli ve güzel kokulu olması gerekmekle birlikte, asansör içerisine de güzel kokulu bir parfüm sıkılmalıdır. Yıkanarak temizlenmiş olan apartmanların fazla suyu paspasla çektirilmeli ve sakinlerin kayıp düşmemeleri için önlem alınmalıdır.

0 (537) 409 03 03

Hemen Bize Ulaşarak Fiyat Teklifi Alın !

WHATSAPP